Plants

O Firmie

Q-max działa na polskim rynku od 2006 roku.

Q-max od początku istnienia firmy wprowadza na rynek łazienkowy nietuzinkowe produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z firmami europejskimi, a naszymi wiodącymi dostawcami są też nasi rodzimy producenci. 

W roku 2007 wprowadziliśmy na rynek lustra z oświetleniem Zierath, które z racji swojego niemieckiego pochodzenia znalazły mocne uznanie wśród klientów w całej Polsce. Z niemieckich marek w naszej ofercie od ponad 10 lat jest też firma repaBad. Rodzinna firma, która specjalizuje się w brodzikach, wannach i kabinach parowych.

Naszym wiodącym producentem jest firma Bruma, która produkcję pod własną marką prowadzi od zaledwie 20 lat. Portugalski producent armatur znalazł swoją niszę na polskim rynku za sprawą atrakcyjnych cen i szerokim doborem kolorystycznych baterii.

Od 9 lat prowadzimy też salon łazienkowy Bath-room, w którym prezentujemy nasze produkty na ekspozycji. Znaleźliśmy też przystanek dla naszych poczynań w dworcu w Orłowie, gdzie mamy nasz drugi salon. Na prawie 200 m2 prezentujemy przekrój oferty koncentrując się głównie na płytkach ceramicznych.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy oraz projektantów wnętrz i architektów.

 

tel. + 48 58 735 06 70

©2019 by q-max.com.pl. Proudly created with Wix.com