top of page
Bathroom

Wyposażenie Łazienek

Kompleksowa oferta najlepszych europejskich producentów

aaarepa1.jpg

repaBad, Novellini, Artweger, New Trendy, Arblu

Marzenia szyte na miarę

Producenci wanien, kabin i specjalnych urządzeń SPA to najwyższa europejska półka. 
Repabad to firma rodzinna z okolic Stuttgartu, która zaczynała kilkadziesiąt lat temu od naprawiania wanien.  Dzisiaj to świetna oferta na brodziki (także na wymiar), wanny (także z hydromasażem), kabin parowych, które można wpasować dowolną przestrzeń w łazience.
Novellini i Arblu to włoscy producenci kabin. Pierwszy to największy dostawca w Europie, a Arblu podchodzi do sprawy kompleksowo. Kabiny, brodziki, meble, grzejniki i panele. Aż tyle znajdziemy w ich ofercie. 
Artweger to znany austriacki producent, który posiada w swojej ofercie spektakularny model łączący wannę z kabiną. 
New Trendy to polska firma, która proponuje świetne ceny, kabiny w czarnym profilu i szereg rozwiązań, na które nie musicie długo czekać.

Ceramika Sanitarna

Ideal Standard,Nic Design,Olympia oraz wiele innych

Świat ceramiki to jeden z naszych ulubionych tematów. Dopasowanie umywalki pod kątem kształtu, koloru i rozmiaru to nasza pasja. Nie przeraża nas żaden wzór i cena. 
Olympia i Nic Design to marki włoskie, które importujemy z rejonu Civita Castellana z Włoch. To najwyższa jakość i piękne wzornictwo. Do tego bogactwo kolorów w błyszczącym i matowym wykończeniu (prawie 20 różnych kolorów).
Ideal Standard to jeden z liderów rynku. Firma, która od lat dostarcza kompleksowe rozwiązania łazienkowe. Innowacyjna technologia Aquablade zmieni Wasze zdanie o utrzymaniu toalety w czystości. Zaskoczy też przyjemnym i ergonomicznym wykonaniem. Zapraszamy na naszą ekspozycję, a tam jeszcze więcej opcji ceramiki: Althea, Artceram,Cielo, Catalano,Duravit, Globo, Flaminia, Villeroy Boch i wiele innych.

anic-design.jpg
IMG_3205_edited.jpg

Lustra, akcesoria, galanteria

Inda, Jedavid, Koh-i-Noor, Bruma, Zierath

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na akcesoria. Znajdziemy dla Was każdy element potrzebny do łazienki. Zadbamy o najlepszą jakość światła oraz funkcjonalność akcesorii w łazience.

bottom of page